O nas

Lingua Pro to szkoła, która powstała z pasji do języków obcych! Uczymy już od 2006 roku. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, a naszym celem jest nauka języków obcych na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez kompetentnych i wykształconych lektorów oraz Native Speker’ów.

Na kursach panuje miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce. Prowadzimy zajęcia Metodą Bezpośrednią, nastawioną głównie na konwersacje i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy (lekcja oparta jest w 95% na mówieniu). Czas zajęć przeznaczony jest także na czytanie, pisanie (dyktanda) i gramatykę. Dzięki tak usystematyzowanej metodzie uczeń uczy się w 4-krotnie krótszym czasie z zachowaniem 4 etapów naturalnej nauki. Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się w języku obcym, bowiem ich celem jest wyćwiczenie u kursanta  swobody i płynności wypowiedzi. Mamy doświadczenie oraz odpowiednie podejście do pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, , włoskiego, rosyjskiego, japońskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe przez Skype, kursy językowe z zakresu słownictwa biznesowego, branżowego czy też kursy wakacyjne oraz tematyczne. Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi tłumaczami.