O nas

Lingua Pro to szkoła, którą powstała z pasji do języków obcych, działająca w Bydgoszczy już od 2006 roku!

Zajęcia prowadzimy metodą bezpośrednią/Callana, dzięki której ćwiczona jest przede wszystkim umiejętność płynnego mówienia w języku obcym oraz rozumienia ze słuchu.

Miejsce to tworzą: młody, wykształcony i kreatywny zespół lektorów oraz Native Speakerzy z różnych stron świata, ale także nasi uczniowie, wspólnie nadając mu niezwykły charakter! To tutaj szybko i efektywnie realizujemy Wasze językowe cele!

Oferujemy szeroki wybór kursów językowych dla dzieci i dorosłych, kursy biznesowezajęcia przez Skype, a w okresie letnim: przyspieszone kursy wakacyjne oraz półkolonie dla najmłodszych!

Jesteśmy tu dla Was wierząc, że wiedza i doświadczenie, którym dzielimy się podczas zajęć pozwalają efektywnie rozwijać i pogłębiać Wasze zdolności językowe, otwierając Wam nowe okno na świat!


Zespół Lingua Pro

 

Video jak uczymy

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]