O nas

 

Lingua Pro to szkoła, która powstała z pasji do języków obcych. 

Działamy w Bydgoszczy już od 2006 roku, cały czas zwiększając zakres usług i poszerzając zasięg o dodatkowe filie. 


Kursy metodą bezpośrednią


Zajęcia prowadzimy metodą bezpośrednią/Callana, dzięki której ćwiczona jest przede wszystkim umiejętność płynnego mówienia w języku obcym oraz rozumienia ze słuchu.


Główną cechą, pozwalającą na maksymalny kontakt z językiem obcym, jest zminimalizowanie użycia języka polskiego. W trakcie lekcji stosujemy, tłumaczymy i objaśniamy wyłącznie w uczonym języku. Dzięki temu kursant uczy się nie tylko mówić, ale i myśleć w języku obcym. 

 

Zaprzyjaźniona społeczność Szkoły Językowej

Miejsce Lingua Pro tworzy zarówno zespół pracowników, jak i nasi kursanci.
Młodzi, wykształceni i kreatywni lektorzy oraz Native Speakerzy sprawiają, że kursant czuje się na zajęciach swobodnie, jest cały czas skupiony i otrzymuje wiedzę na najwyższym poziomie.


Nasi uczniowie szybko się integrują, dzięki czemu zajęcia w grupie są nie tylko interesujące, ale i przyjemne.  


Wszyscy razem wspólnie nadajemy niezwykły charakter tej szkole! 

To tutaj szybko, efektywnie i w przyjaznej atmosferze zrealizujemy Wasze językowe cele!
Oferta kursów językowych 


Oferujemy szeroki wybór kursów językowych dla dzieci i dorosłych, kursy biznesowe, zajęcia przez Skype, a w okresie letnim przyspieszone kursy wakacyjne oraz półkolonie dla najmłodszych!

Możesz zapoznać się z nimi tutaj.


Jesteśmy tu dla Was. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie, którymi dzielimy się podczas zajęć, pozwalają efektywnie rozwijać i pogłębiać Wasze zdolności językowe, otwierając Wam nowe okno na świat!

 

Zespół Lingua Pro

 

OPINIE O LINGUA PRO

 

 

Poznaj nasz zespół lektorów i pracowników sekretariatu

 
Video jak uczymy

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]