Szkoła Językowa Lingua Pro

to wyjątkowe miejsce spotkań sympatyków języków obcych. Misją szkoły jest uczyć mówić w różnych językach świata, aby czuć się bezpiecznie i swobodnie w kontaktach z obcokrajowcami. Tworzymy naszym klientom warunki do rozwoju umiejętności językowych w przyjaznej atmosferze pełnej życzliwości i wsparcia.

Szkołę Lingua Pro tworzy zaangażowana kadra pracowników, która działa w oparciu o wewnętrzne zasady placówki, która funkcjonuje zgodnie z przepisami prawa. Zajęcia prowadzone są przez kompetentnych i wykształconych lektorów. Ich praca podlega okresowej ocenie, aby utrzymać wymagany poziom i jakość nauczania.

Cały proces nauczania w szkole rozpoczyna się od wnikliwej analizy potrzeb Klienta oraz oceny poziomu znajomości języka obcego w celu dobrania odpowiedniej grupy szkoleniowej. Prowadzimy zajęcia metodą bezpośrednią Direct, nastawioną głównie na intensywne konwersacje i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Nieustannie doskonalimy jakość swojej pracy, biorąc udział w szkoleniach wewnętrznych zewnętrznych. Priorytetem dla naszej placówki jest Klient, dlatego spełniamy jego oczekiwania oraz dbamy o zadowolenie i rozwój umiejętności językowych w procesie nauczania.