Kursy już od 68 zł za m-c

Kursy z dofinansowaniem

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Kursy językowe dla firm z dofinansowaniem.

Jeżeli masz mikro, małą lub średniej wielkości firmę, cel biznesowy, żeby uczyć się języka obcego to mamy bardzo dobrą wiadomość dla Ciebie, bo możesz otrzymać 50%, 60%, 70% lub nawet 80 % dofinansowanie do kursu. Zapytaj o szczegóły.

Półkolonie letnie

Wakacyjne kursy

języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i japońskiego.

Zapraszamy !!!

Japoński wieczór filmowy

Dziękuje Sandrze za wyjątkowy wieczór  filmowy i przygotowanie kuleczek z fasolki azuki (jap. 小豆) oraz ciasteczek dorayaki (jap.どら焼き) z nadzieniem z pasty anko (jap. 餡子) zrobionej również z czerwonej fasoli. Miam !!!

POCZEKALNIA

W oczekiwaniu na kurs możecie skorzystać z naszej poczekali w której macie możliwość napić się kawy, herbaty, wody mineralnej, skorzystać z drukarki, jak również zjeść coś, zrobić zadanie domowe, porozmawiać z innymi kursantami a nawet lektorami. ✌️

 

Español Club

24 maja odbył się Español Club z Rodolfo Dassaev Tagle Mestra, który pochodzi z Meksyku.

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie miejsce, gdzie pustynia, plaże, dżungla i góry mogą współistnieć bez żadnych problemów? Właśnie na takich spotkaniach, mówimy o Meksyku i jego ekosystemie. Na następnym spotkaniu klubu hiszpańskiego będziemy rozmawiać o obszarach archeologicznych, starych miastach i plażach, jak również o historii i kulturze tego kraju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !! 🙂

WIECZÓR FILMOWY PO NIEMIECKU

23 kwietnia w naszej Szkole Językowej odbył się wieczór filmowy po niemiecku. Został poprowadzony przez naszych lektorów – Leszka Biegałę i Patrycję Bugaj.  Uczestniczy wieczoru mieli okazję obejrzeć komedię pt. Almanya – Wilkommen in Deutschland. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na kolejnym wieczorze filmowym ! 🙂

KLUB JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

26 kwietnia odbył się Klub Języka Hiszpańskiego, który został poprowadzony przez naszego lektora – Javiera Casas’a. Javier opowiedział o Hiszpani, o jej kulturze i zwyczajach. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie ! 🙂

Drzwi Otwarte 

W sobotę, 14 kwietnia odbyły się Drzwi Otwarte z okazji 12-lecia Szkoły. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości i oprowadzeniem ich po nowo otwartych salach językowych. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć Animatorów z Animilandii, którzy dostarczyli dzieciom moc atrakcji i zabaw- między innymi odbył się pokaz baniek mydlanych, dzieci miały możliwość wzięcia udziału w konkursach, w strzelaniu do tarczy, a także w walce na miecze balonowe. Poza tym był kącik do zabaw, a także miejsce do zrobienia pierwszego tatuażu z henny. Rodzice w tym czasie mogli skosztować przepysznych kanapek od Canapa Catering & More, a także słodkości od Domowego Zakątka. Specjalnie dla naszych kursantów Romina pochodząca z Madagaskaru, przygotowała prezentację o swoim ojczystym kraju w języku angielskim. Opowiedziała o tradycji, kulturze, a także zwyczajach, jakie występują w Afryce. Następnie odbyło się spotkanie partnerów biznesowych, które można było uczcić lampką szampana. W trakcie nastąpiło uroczyste krojenie tortu.

Dziękujemy wszystkim za świętowanie razem z nami ! 🙂

 

 

Nowi Lektorzy w Lingua Pro Javi (Giblartar) i Romina (Madagaskar) . Kto chętny na krótkie spotkanie z nimi ?  Myślę że z chęcią opowiedzą o swoich miejscach urodzenia 

Koniec roku 2018 w Szkole Językowej Lingua Pro nadchodzi wielkimi krokami ! 🙂 Z tej okazji zostały przygotowane puchary i nagrody dla 3 najlepszych :
– uczniów z całej szkoły
– uczniów języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego
-mistrzów ortografii
Wyrożnienia z nagrodami przyznawane są za :
– największe postępy
– wytrwałość i zaufanie
– największą liczbę poleceń naszej szkoły
10:00 – ROZPOCZĘCIE UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU LINGUA PRO
10:30 – WRĘCZENIE NAGRÓD, PUCHARÓW NAJLEPSZYM 3 UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY
11:00 – 12: 00 – PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KURSU, LEKTOROM – POCZĘSTUNEK DLA UCZESTNIKÓW

 Joga Śmiechu “Śmiej się razem z nami!”

Nasz Klub Śmiech to miejsce gdzie zawsze możesz się pośmiać i dowiedzieć czym jest Joga Śmiechu.

Jeżeli tylko znajdą się chętni chcielibyśmy zorganizujemy spotkanie podczas, którego będziemy się prawie non stop przez 30-45 min. śmiali.

Najświeższe informację o naszym Klubie Śmiechu znajdziecie zawsze na Facebook’owym FunPage’u.

Poziomy

Praktykując jogę śmiechu wkraczamy w poszczególne poziomy. Z każdego z nich czerpiemy inne korzyści i inaczej rozwijamy siebie:
1.Poziom pierwszy to po prostu trening fizyczny , który zachęci Cię do działania, odświeży umysł, uwalni endorfiny i dobry nastrój.
2. Poziom drugi – pozwoli dostrzec innych ludzi, z którymi się śmiejesz i poczuć integrację społeczną i fajną zabawę.
3 Poziom trzeci – joga śmiechu zacznie stawać się ścieżką do rozwoju osobistego. Dostrzeżesz, że regularne śmianie zmienia Twoje życie, pozwala na słuchanie własnego ja.
4. Poziom czwarty – wymaga już dłużej wytrwałości i praktyki – to poziom duchowy – zaczynasz czuć bijący w Tobie Spokój, Radość, Miłość.

Korzyści ze śmiania się:

-zdrowotne (dla ludzi, którzy chcą być zdrowi lub szybciej wyzdrowieć)
-w życiu prywatnym (dobry nastrój)
-w pracy (redukuje stres, dotlenia mózg – zwiększona efektywność, integruje)
-w życiu towarzyskim (lepsza jakość życia i satysfakcja dzięki ciepłym i otwartym relacją z innymi ludźmi)
-lepsze radzenie sobie w trudnych sytuacjach (przez śmianie się wyzwaniom w twarz)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINETRESOWANYCH NA DARMOWE ZAJĘCIA Z JOGI ŚMIECHU, KTÓRE ZOSTANĄ POPROWADZONE PRZEZ WŁAŚCICIELA FIRMY LESZKA BIEGAŁĘ W TRAKCIE DNI OTWARTYCH SZKOŁY JĘZYKOWEJ LINGUA PRO 14 KWIETNIA O GODZ. 10:00 W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 18, BYDGOSZCZ.

Z okazji 12-lecia firma Lingua Pro organizuje drzwi otwarte dla obecnych i przyszłych kursantów, lektorów, nauczycieli języków obycych, a także dla wszystkich zainteresowanych tego typu wydarzeniem. Spotkanie jest idealną okazją na dołączenie do naszego zespołu. Lingua Pro to szkoła, która powstała z pasji do języków obcych! Uczymy już od 2006 roku. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, a naszym celem jest nauka języków obcych na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez kompetentnych i wykształconych lektorów oraz Native Speker’ów.
Na kursach panuje miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.
Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców.

HARMONOGRAM IMPREZY :

10:00 – 10:30 – PRZYWITANIE GOŚCI W SIEDZIBIE FIRMY , OPROWADZENIE PO SALACH WYKŁADOWYCH
10:00-12:00 – ANIMACJE DLA DZIECI, POPROWADZI JE ANIMILANDIA, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW Z DZIEĆMI
10:30-11:00 – GŁÓWNA ATRAKCJA DRZWI OTWARTYCH – JOGA ŚMIECHU :
Joga śmiechu to?

-śmiech bez angażowania do tego poczucia humoru czy żartów
-pozostawanie w ciągłym ruchu, klaskanie, skandowanie
-utrzymywanie kontaktu wzrokowego z innymi uczestnikami
-oddawanie się dziecięcej radości
-ćwiczenia oddechowe

https://www.facebook.com/events/1848568421860915/ – POD TYM LINKIEM MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ DO WYDARZENIA JOGI ŚMIECHU, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!! 🙂

11:00 – 11:30 – POCZĘSTUNEK DLA GOŚCI, CIASTA DOSTARCZY DOMOWEK ZAKĄTEK
11:30-12:30 – KONKURSY Z NAGRODAMI (KONKURSY DOTYCZĄCE INFORMACJI O FIRMIE, ZAGADKI JĘZYKOWE ITD)
12:30-14:00 – WRĘCZENIE NAGRÓD, PODZIĘKOWANIE GOŚCIOM ZA PRZYBYCIE
16:00-17:00 – ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WSZYSTKICH NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Misja do Chile

Jako patroni wyjazdu Rafała Bilickiego na 14 miesięczną misję do Chile niniejszych chcielibyśmy się podzielić z wami wrażeniami Rafała z tej podróży. Zacznijmy jednak od podstawowych informacji.

Nazywam się Rafał Bilicki i w październiku wyjechałem wraz z Domami Serca na 14-miesięczną misję do Chile, a konkretnie do Valparaiso.

my Serca to katolicka organizacja założona w 1990 r. we Francji przez ks. Thierry de Roucy. Dziś Domy Serca znajdują się w prawie trzydziestu państwach na całym świecie, niemal na wszystkich kontynentach. Wszystkie powstają w dzielnicach biedy, aby być jak najbliżej najbardziej potrzebujących.

Wolontariusze Domów Serca wychodzą bowiem do ludzi samotnych, chorych i biednych, ale także do dzieci. Często wolontariuszy nazywa się ‚Przyjaciółmi dzieci’. To, co jako wolontariusze niesiemy ludziom, to nasza obecność, współczucie, zrozumienie i rozmowa. Staramy się być pocieszeniem w największym z ludzkich cierpień – samotności i opuszczeniu.

więcej 

 

Do

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marzycie o nauce języka włoskiego w miłej atmosferze, na fajnym kursie podczas którego będzie dużo mówi po włosku.  Mamy dla was wspaniałą wiadomość.

Teraz możecie uczyć się języka włoskiego z naszą nową, włoską lektorką Elettrą pochodzącą z samego południa Włoch. Zapraszamy !

Zapraszamy serdecznie za zajęcia polskiego z Igą.

Spotkanie integracyjne – Bowling – 6.10.2017

Claudia i Patrizia zapraszają na Drzwi Otwarte

Podczas Drzwi Otwartych:
– dowiesz się wszystkiego o naszych kursach języka hiszpańskiego i włoskiego
– będziesz mógł/a zapisać się na kurs
– podpisać umowę, zakupić podręcznik
– porozmawiać z lektorkami (Claudią i Patrizią) 
– spróbować hiszpańskich Tortillas (a la Lingua Pro)
– będą oryginalne włoskie cukierki (przywiezione z Włoch)

Zapraszamy na Dzień Otwarty języka hiszpańskiego i włoskiego!

Podczas Drzwi Otwartych:
– dowiesz się wszystkiego o naszych kursach języka hiszpańskiego i włoskiego
– będziesz mógł/a zapisać się na kurs
– podpisać umowę, zakupić podręcznik
– porozmawiać z lektorkami (Claudią i Patrizią)
– spróbować hiszpańskich Tortillas (a la Lingua Pro)
– będą oryginalne włoskie cukierki (przywiezione z Włoch)

Chcesz zapisać się na kurs? Koniecznie skontaktuj się z Darią!

Nasza prezentacja podczas spotkania Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza – oczywiście na wesoło.

„NOKIA connecting people” – każdy wie , my pomagamy, żeby komunikacja, w tym wypadku z języka niemieckiego ️, przebiegała w Noki na jak najwyższym poziomie. Dziękujemy za zaufanie.

Zapisy na kurs językowy

Szybka lekcja japońskiego

 Nasze sale lekcyjne

Targi Rozwoju i Edukacji

Bydgoszcz, 10.9.2017

Lektorzy – wrzesień 2017

Lingua Pro – lektorzy wrzesień 2017

Tak to my, lektorzy w szkole językowej Lingua Pro, zapaszamy do wspólnej nauki 🙂

Opublikowany przez Lingua Pro Środa, 6 września 2017

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Klubu Śmiechu

pt 18:30

Tak się bawiliśmy 17.02.17! Zapraszamy na kolejne spotkanie 24.03.2017!

śmiech 17.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Speaking Clubu

pt 18.30

Zapraszamy do Lingua Pro na spikanie przy herbacie! Wydarzenie jest kierowane nie tylko do naszych kursantów!

20161209_182542

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie integracyjne!

pt 27.01.2017 godz. 18:30.
Spotkanie z p.Peterem Thomasem mieszkańcem Walii, który w języku angielskim opowiedział nam o kraju, jego zwyczajach i kulturze! Spotkanie było dobrą okazją na poćwiczenie i doskonalenie języka angielskiego!!

DSC_1496 DSC_1486

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Klubu Śmiechu

pt 20.01.2017 godz. 18.30!

Tak się bawiliśmy! Więcej na naszym facebooku!

 

DSC_1441 na fb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przystąpienie do Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza

5.01.2017 r. Lingua Pro stała się oficjalnym członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza!

stowarzyszenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie wigilijne w Lingua Pro

16.12.2016 r. spotkaliśmy się, by dzieląc się opłatkiem, złożyć sobie najlepsze życzenia świąteczne, przy smacznym jedzonku w niezwykle miłej atmosferze.
Życzymy także Wam drodzy kursanci spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku!!

na-fb-1 na-fb-2 na-fb-3

xna-fb-swieta

  na-fb-swieta-2

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie  w 2016 roku!

9.12 Speaking Club – w świątecznym klimacie

20161209_182558

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Speaking Club’u

 

Kolejne spotkanie Speaking Club’u w piątek 25.11.16!  Travel!:)  Pamiętajcie im więcej kontaktu z językiem – tym lepsze rezultaty nauki!

Zapraszamy także osoby niebędące naszymi kursantami.

 

 

20161125_184428

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Whisky Night & Wine

sob. 5.11.2016

Sobotni wieczór spędziliśmy w Hotelu Słoneczny Młyn na „WHISKY NIGHT & WINE FESTIWAL”.

Niesamowity wieczór i niesamowite atrakcje! Zobaczcie namiastkę tego co się tam działo:

14902744_1127293350680783_874076671420739115_o  14976853_1127486227328162_783987188628470120_o      14917296_1127486123994839_1704088626544069225_o 14939356_1128201993923252_7821475226334154411_o

15000580_1127395947337190_802476535351837061_o

14976492_1127293450680773_4913972721875445677_o

14976668_1128202290589889_7077146847637081650_o

14991213_1128202220589896_1886692260852777229_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na facebooku: Galeria Whisky

 

 

 

 

 

 

Wieczór Spa dla kobiet

pt 02.11.2016

 

20161104_181222a4_tiande

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halloween

Nasi najmłodsi słuchacze podczas zajęć 31.10.16 obchodzili Halloween.
Było trochę grozy, trochę zabawy i wiele nowych słów i zwrotów!
Spróbowaliśmy także pysznego dyniowego ciasta i zatańczyliśmy dyniowy taniec!

dsc_0779dsc_0725 dsc_0727

dsc_0736-2

 dsc_0766-2dsc_0765

 

 

 

 

 

Spotkanie integracyjne

pt 28.10.2016

a4-amelia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Speaking Clubu

piątek 21.10.2016

a4_speaking

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie integracyjne z Fioną

natalia

dsc_0569dsc_0558 dsc_0564
dsc_0566
dsc_0572 dsc_0571

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świętujemy 10 lat istnienia szkoły

10-lat-www351

Oto krótka historia naszej szkoły
1 rok (1.03.2006) – pośrednictwo pracy do Niemiec + kursy językowe
2 rok – pośrednictwo pracy do Niemiec + kursy językowe
3 rok – branża IT + kursy językowe
4 rok – branża IT + kursy językowe
5 rok – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski)
6 rok – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski)
7 rok – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski)
8 rok – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski) + Klub Śmiechu, Running Club
9 rok – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, polski) + Klub Śmiechu i Running Club
10 rok (2016) – kursy językowe (język angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, polski, włoski, zajęcia przez Skype) + Klub Śmiechu i Running Club

Spotkanie integracyjne

02.09.2016

DSC_0444 DSC_0449 DSC_0450

 

 

 

DSC_0454 DSC_0456 DSC_0458

 

 

 

 

 

DSC_0462 DSC_0465 (2) DSC_0472

 

 

 

 

 

 fb_piwo (1)

leszek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na kursy wakacyjne 

wakacje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • KURS STANDARTOWY 2 x 90 min.

cena: 60 zł/ tydzień (lipiec 240 zł, sierpień 240) + podręcznik z CD: 50 zł

  • KURS INTENSYWNY 3 x 90 min. (pn, śr, pt)

cena: 90 zł/ tydzień (lipiec 360 zł, sierpień 360 zł) + podręcznik z CD: 50 zł

  • KURS SUPER INTENSYWNY 5 x 90 min. (pn, wt, śr, czw, pt)

cena: 150 zł/ tydzień (lipiec 600 zł, sierpień 600 zł) + podręcznik z CD: 50 zł

 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

DSC_9698DSC_9698DSC_9701DSC_9702DSC_9704DSC_9705DSC_9707DSC_9708DSC_9709

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie integracyjne dla lektorów – bowling 

b1 b11 b10 b9 b8 b5 b12 b13 b14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z Natur House

1 2 3 4 5 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.05.2016

Spotkanie: 20.05.2016
godz. 16:00-18:00
Miejsce: Naturhouse

Zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne. Tym razem wraz z Naturhouse zajmiemy się tematem żywienia. Na spotkaniu czeka na Was m.in możliwość analizy składu ciała i słodki dietetyczny upominek. No i oczywiście miła atmosfera.  ZAPRASZAMY!

nat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.05.2016

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy możecie chodzić cały miesiąc na zajęcia lub chcecie wykupić pojedyncze lekcje, możecie skorzystać z specjalnych kuponów 40 zł.
O szczegóły można pytać przez formularz na stronie https://lingua-pro.pl/kontakt/
lub pod numerem tel. 732 242 007

vou

 

 

 

 

 

 

25.04.2015

Liderka Jogi Śmiechu Ania z naszego Klubu Śmiechu opowiadała o śmiechu w TVP Bydgoszcz.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem i oczywiście przyjścia na kolejne spotkanie Jogi Śmiechu w czwartek o 19.00 !

s1 s2 s3 s4 s5 s6

21.04.2016

Lider naszego Klubu Śmiechu wypowiedział się ostatnio o Jodze Śmiechu w książce Piotra Bielskiego…

joga smiechuksiazka joga smiechu

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15.04.2016

Problemy ze słychem mają wpływ na naukę języków obcych. Z tego powodu zorganizowaliśmy razem z Fonicare badanie uwagi słuchowej dla naszych uczniów.

DSC_8554DSC_8555DSC_8561

 

 

 

 

 


2.04.2016

Razem z Fonicare Centrum Wspomagania Słyszenia i Rozwoju organizujemy darmową diagnozę słuchu, bo problemy ze słuchem to problemy z nauką języków obcych. Jeżeli uważasz, że takie spotkanie jest dla Ciebie zadzwoń i zapisz się. Porada jest darmowa.

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia od 16:00 do 18:00

Tu pomocnicze pytania, które powiedzą Ci, czy przyda Ci się przyjść. Wystarczy, że na jedno odpowiesz „tak”:

Często miewasz infekcje górnych dróg oddechowych lub uszu?
Trudno Ci się skupić, wszystko Cię drażni?
Łatwo tracisz cierpliwość, szybko się męczysz?
Czytając, przekręcasz wyrazy?
Zdarza Ci się prosić swojego rozmówcę o powtórzenie?
Masz wrażenie, że Twoje dziecko Cię nie słucha?
Twoje dziecko mówi niewyraźnie, jąka się lub sepleni?
Twoje dziecko ma kłopoty w szkole?
Twoje dziecko jest nadruchliwe?
Jesteś wypalony zawodowo?
Chcesz swobodnie posługiwać się językami obcymi?


 

Spotkanie integracyjne – degustacja wina

Było pysznie i ciekawie! Wszystkim „rozwiązały się języki”.
Dziękujemy, że byliście z nami.

DSC_8412 DSC_8414 DSC_8425 DSC_8447 DSC_8423 DSC_8430 DSC_8431 DSC_8440 DSC_8444

 

 

 

 

 

 


 

wielkanoc

27.03.2016 Wielkanoc 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


a6_lingua-integ-wino2

18.03.2016

Tym razem integracja przy degustacji wina
Zapraszamy w piątek (dzisiaj) na ulicę Gimnazjalną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

lingua-wloski14.03.2016

A może by tak j. włoski?
Język kraju gorącego, ze smaczną kuchnią.
Wprowadzamy go właśnie do swojej oferty….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.03.2016

Tak integorwalismy się przy nauce makijażu.
A już dziś zapraszamy na spotkanie przy degustacji wina – tym razem na ulicy gimnazjalnej

mama2ma4ma5ma6ma7


 

kwiaty

8.03.2016

Wszystkim naszym kursantkom, lektorkom i fankom,
życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Sukcesów, radości, szczęścia no i oczywiście szybkiego opanowania języka obcego!

 

 

 

 

 

 


sty

7.03.2016

Kolejna integracja! Tym razem połączona z warsztatem makijażu i stylizacji.
Czy to nie idealna okazja, żeby nasze kursantki zrobiły coś dla siebie? Zróbcie sobie spóźniony, ale fantastyczny prezent na dzień kobiet i przyjdźcie do nas w piątek.

 

 

 

 

 


2.03.2016

Kolejna ciekawa kartka dla naszej szkoły.
Tym razem w Finlandii a dokładniej miejscowości Nokia
Niesamowite wyczucie czasu – właśnie zaczynamy szkolić pracowników firmy Nokia.

fin2      fin

 


nowy

28.02.2016

Nie czekajcie do nowego roku szkolnego, aby zacząć naukę.
U nas zaczynamy, kiedy są chętni.
Zapraszamy do nowo powstających grup języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego!

 

 

 


24.02.2016

Tak się prezentowaliśmy na targach Lyoness.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli, aby nas poznać.

targ targ2 targ4 targ5 targ6  targ8

 


 

kupo15.02.2016

Mamy nową akcję.
Polecajcie nas znajomym. Jeśli ktoś zapiszę się z Waszego polecenia, oboje otrzymujecie po 60zł na nasze  językowe. O kupony i więcej informacji pytajcie swoich lektorów lub w sekretariacie.

 

 

 

 

 


 

bni6.02.2016

Kolejny sukces naszej Marty w BNI!
Tym razem otrzymała wyróżnienie „Widoczny Networker”!

 

 

 

 


 

21.11.2016

Spotkanie integracyjne połączone z nauką tańca

spotkanie

 

 

 

 

 

 

 

DSC_7548 DSC_7547 DSC_7554 DSC_7531 DSC_7519 DSC_7528 DSC_7569 DSC_7553 DSC_7515 DSC_7499 DSC_7562 DSC_7561