Sandra Jaworska

Sandra  Jaworska

Sandra Jaworska

Język

  • japoński

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem! Japonią fascynuje się praktycznie od dziecka, co zaowocowało ukończeniem filologii japońskiej. Moją misją jest uczyć skutecznie i z pasją. Kiedy tylko przekroczysz nasz próg, poczujesz, że kraj ninja i pokemonów jest na wyciągnięcie ręki ???? Na moich zajęciach nie tylko uczę tego cudownego języka, ale również staram się przybliżać kulturę Japonii. Jeżeli oglądacie anime, to chętnie wymienię się z Wami opiniami na temat wielu tytułów ????. Jestem miłośniczką japońskiej animacji od zawsze, a lista obejrzanych seriali stale się powiększa. Uwielbiam japońską muzykę, sztukę i jedzenie (o tym możecie się przekonać przychodząc na nasze japońskie wieczory filmowe ????).

Pisałam pracę licencjacką na temat japońskiej medycyny, natomiast pracę magisterską na temat „matsuri” (japońskie festiwale). Interesuje się mitologią i religią. Kocham japońskie gry i konsole, więc również i o tym możemy porozmawiać.

Serdecznie wszystkich zapraszam na moje zajęcia!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]