Sandra Jaworska

Sandra  Jaworska

Sandra Jaworska

Język

  • japoński

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem! Japonią fascynuje się praktycznie od dziecka, co zaowocowało ukończeniem filologii japońskiej. Moją misją jest uczyć skutecznie i z pasją. Kiedy tylko przekroczysz nasz próg, poczujesz, że kraj ninja i pokemonów jest na wyciągnięcie ręki. Na moich zajęciach nie tylko uczę tego cudownego języka, ale również staram się przybliżać kulturę Japonii. Jeżeli oglądacie anime, to chętnie wymienię się z Wami opiniami na temat wielu tytułów. Jestem miłośniczką japońskiej animacji od zawsze, a lista obejrzanych seriali stale się powiększa. Uwielbiam japońską muzykę, sztukę i jedzenie (o tym możecie się przekonać przychodząc na nasze japońskie wieczory filmowe).

Pisałam pracę licencjacką na temat japońskiej medycyny, natomiast pracę magisterską na temat „matsuri” (japońskie festiwale). Interesuje się mitologią i religią. Kocham japońskie gry i konsole, więc również i o tym możemy porozmawiać.

Serdecznie wszystkich zapraszam na moje zajęcia!

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE MATERIAŁY Z SANDRĄ

  

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]