Fu-lan Lee

Fu-lan Lee

Fu-lan Lee

Taiwan

Język

  • chiński

Kim jestem?
Jestem Tajwanką. Nie tylko jestem native speakerem j. chińskiego, także skończyłam studia magisterskie z nauczania języka chińskiego jako drugiego na National Taiwan Normal University (najstarsza i najlepesza uczelnia na Tajwanie).

Mam dużą wiedzę na temat różnic językowych na Tajwanie i Chinach. Mogę pisać zarówno w tradycyjnych, jak i w uproszczonych znakach.

Przyjechałam do Polski, żeby uczyć się j. polskiego i dowiedzieć się więcej o Polsce. 

Doświadczenia na Tajwanie
Pracowałam w ICLP na Uniwersytecie Tajwańskim (NTU) ponad 3 lata. Uniwersytet Tajwański jest najlepszy na Tajwanie, a ICLP jest najdroższym i jedenym z najlepszych instytów j. Chińskiego. Kurs tam jest bardzo wymagający. Większość studentów pochodziła ze sławnych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, np.Yale i Harvard. Pracowałam także ponad 2 lata w instytucie MTC (na NTNU), który jest najbardziej znanym i jedenym z najlepszych instytów językowych na Tajwanie.

Doświadczenia w Polsce
Pracowałam na UW i UG w sumie 3 lata. Uczyłam też w liceum w Gdańsku. Obecnie pracuję na UKW.

Jak się komunikujemy?
Mówie płynnie po angielsku. Mój polski jest wystarczający do nauczania chińskiego podstawowego. Jeśli jesteś średnio/ zaawansowanym uczniem, to mowię po chińsku na zajęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]