Angel Perez

Angel Perez

Angel Perez

Kolumbia

Język

  • hiszpański

Hola mi nombre es Ángel David vengo del país del café y las esmeraldas. Nací en Bogotá Colombia pero crecí en la heróica Cartagena, se trata de una ciudad turística llena de muy buena energía, lugares hermosos para conocer y además que todo el año es verano. El español es un idioma muy hermoso y útil para aprender. Te invito a venir y juntos podemos pasar un divertido momento aprendiendo Español. Bienvenido.
----
Cześć, nazywam się Ángel David. Pochodzę z kraju kawy i szmaragdów. Urodziłem się w Bogocie w Kolumbii, ale dorastałem w bohaterskiej Kartagenie. Jest to miasto turystyczne pełne bardzo dobrej energii, pięknych miejsc do spotkań, w którym przez cały rok jest lato. Hiszpański jest bardzo pięknym i przydatnym językiem. Zapraszam do siebie i razem możemy się dobrze bawić, ucząc się hiszpańskiego. Witamy.

 

 

Agel odpowiada na pytania Leszka.
 

Kilka faktów, których dowiesz się z wideo: 


- Słowo "perro" sprawia kursantom często trudności.  

- Hiszpańskie słowo "pies" oznacza "stopę" 

 

Obejrzyj,  aby dowiedzieć się więcej i lepiej poznać Angela.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE FILMIKI Z ANGELEM
 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]