Lekcje online – przez Skype

angielski przez skype

Skype: lingua-pro           

Nauka języków przez skype to zajęcia  z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego (dla obcokrajowców) bez wychodzenia z domu!

Sposób nauki języka oparty na metodzie bezpośredniej  to aktywny udział kursanta w konwersacji, odpowiadanie na pytania z wykorzystaniem słownictwa przyswojonego na zajęciach. Nie pominiemy także ćwiczeń w zakresie czytania, pisania oraz gramatyki.

Podczas zajęć lektor ma włączoną kamerę jakości HD i założone słuchawki z mikrofonem. Jeżeli kursant również założy słuchawki z mikrofonem i włączy kamerę, łącząc się z nami poprzez stałe łącze, zyskuje możliwość natychmiastowego korygowanie błędów w wymowie i intensywną naukę języka na najwyższym poziomie, bez konieczności dojeżdżania do szkoły! Zajęcia prowadzone są w dogodnych terminach między godzina 8.00 a 21.30.

Materiały dydaktyczne uczeń otrzymuje pocztą lub w siedzibie szkoły. Po zakupieniu podręcznika otrzymuje również dostęp do dodatkowych 100 lekcji na platformie internetowej z j. angielskiego i hiszpańskiego.

Jak rozpocząć naukę?

  • prosimy o zrobienie test kwalifikacyjnego i wypełnieniu kwestionariusza oczekiwań
  • następnie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin zajęć
  • jak tylko otrzymamy wpłatę za pierwszy miesiąc zajęć rozpoczynamy kurs
  • wpłaty za kurs przyjmujemy na konto: mBank 56 1140 2004 0000 3102 4325 2123
    BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK