NAUKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Zapraszamy na  kurs j. niemieckiego dla dzieci. 

Kursy dla dzieci prowadzimy metodą bezpośrednią, wymagającą od dzieci odpowiadania na pytania i rozmowy tylko w języku niemieckim! Bowiem od najmłodszych lat warto rozwijać w dzieciach umiejętność posługiwania się językiem obcym w mowie. Taką formę nauki uzupełniamy  o czytanie, dyktanda, rysowanie oraz zabawy językowe. Zajęcia przebiegają w sposób dynamiczny i atrakcyjny, co pozwala na skupienie uwagi nawet ruchliwego malucha!

Pytania, zagadnienia językowe,  słownictwo oraz sposób wprowadzania materiału dopasowane są do wieku dzieci i ich indywidualnych potrzeb.  Treść jest starannie uporządkowana i dobrana w sposób, który pozwala na osiągnięcie wysokich i szybkich postępów w nauce w krótkim czasie.

Lektorzy z profesjonalnym podejściem do najmłodszych prowadzają kilkulatków/kilkunastolatków w świat języka niemieckiego.

Kurs dla dzieci składa się z sześciu poziomów. 

Z nami nauka niemieckiego dla dzieci staje się przyjemnością.

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Kilka słów o Deutsch für Kinder….Zajęcia z języka niemieckiego dla dzieci prowadzone w myśl metody bezpośredniej odbywają się wyłącznie w języku niemieckim, dzięki czemu język staje się bliski dzieciom, a przez to bardziej przyjazny i motywujący do aktywności! Kursy te to gwarancja szybkich efektów w nauce, w dynamiczny i atrakcyjny sposób, co pozwala na skupienie uwagi nawet ruchliwego malucha!

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Z jakim językiem utożsamisz porządek, precyzję i profesjonalizm? Niemiecki – właśnie on sprawia, że uczysz się logicznych zasad budowania wypowiedzi, ale także zyskujesz kompetencje wysoko cenione w świecie biznesu. Zapewnij swojemu dziecku dobry start w przyszłość i zapisz je na kurs języka niemieckiego dla dzieci do Lingua Pro. Jako profesjonaliści pomożemy Twojemu dziecku poznać język niemiecki na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym potrzebną w nauce bezstresową atmosferę!
Zapraszamy!

 

 

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Jeśli szukasz możliwości nauki języka niemieckiego dla swojego dziecka w Bydgoszczy, nasza szkoła zapewni Ci ku temu doskonałe warunki!

Jesteśmy miłośnikami tego języka i oddanymi pracy nauczycielami! Pomożemy Twojemu dziecku poznać i zgłębić język niemiecki zapewniając przy tym dużo dobrej zabawy i miłą atmosferę!

Więcej pod 732 242 007!

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Na kursie języka niemieckiego dla dzieci w wieku szkolnym bazujemy na podręcznikach Deutsch für Kinder.  Nauka z tymi materiałami zapewnia:

  • praktyczne słownictwo,
  • odpowiednio dla dzieci wytłumaczoną gramatykę,
  • kolorowe ilustracje,
  • liczne rebusy i gry językowe,
  • prace domowe,
  • płytę CD z realizowanym materiałem

NAUKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

Poniżej znajdziecie kilka słów o kursie języka niemieckiego dla dzieci!

Dlaczego u nas?

Kurs w Lingua Pro prowadzony jest na bazie podręczników z serii KINDER umożliwiających  praktyczną naukę języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi uczą się  struktur językowych i w szybki sposób nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Wszystko to przeplatane jest odpowiednio dobranymi, aktywizującymi grami językowymi, które zapobiegają znużeniu i wspomagają zapamiętywanie nowego materiału.

 

Kursy języka niemieckiego dla dzieci

Zapraszamy na język niemiecki dla najmłodszych metodą bezpośrednią! W każdym podręczniku dzieci znajdą zestaw unikalnych obrazków wraz z którymi, młodzi odkrywcy wyruszą w krainę języka niemieckiego zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie i w przyjemnej, zachęcającej do nauki atmosferze.
Zapisy i więcej informacji pod nr 732 242 007!

https://lingua-pro.pl/kursy/niemiecki-dla-dzieci


Zastanawialiście się nad kursem języka niemieckiego dla swojego dziecka?

W Lingua Pro kurs dla dzieci prowadzimy metodą bezpośrednią, wymagającą odpowiadania na pytania i rozmowy tylko w języku niemieckim! Metoda ta pozwala już od najmłodszych lat rozwijać w  dzieciach umiejętność posługiwania się językiem obcym w mowie. Taką formę nauki uzupełniamy o czytanie, dyktanda, (w starszych grupach wiekowych) rysowanie oraz zabawy i gry językowe. Zajęcia przebiegają w sposób dynamiczny i atrakcyjny, co pozwala na skupienie uwagi nawet ruchliwego malucha!


Zapraszamy na język niemiecki dla najmłodszych metodą bezpośrednią! W każdym podręczniku dzieci znajdą zestaw unikalnych obrazków wraz z którymi, młodzi odkrywcy wyruszą w  krainę języka niemieckiego zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie i w przyjemnej, zachęcającej do nauki atmosferze.

Zapisy i więcej informacji pod nr 732 242 007!