Język włoski

Kursy języka włoskiego metodą bezpośrednią to skuteczny sposób na przyswojenie języka w przyjemnej atmosferze. Zajęcia prowadzonę są wyłącznie w języku włoskimwykorzystując jak najwięcej czasu na konwersacje i przyswajanie słówek i zdań. W mniejszym stopniu wprowadzane są ćwiczenia gramatyczne, czytanie i pisanie.

Język włoski metodą bezpośrednią

Włochy to kraj gorący i religijny i otwarty na turystów. To właśnie turystyka często skłania nas do nauki języka włoskiego. Język włoski często wybierany jest z pasji, poznawania kultury i mieszkańców Włoch.
Ucząc się u nas włoskiego, poza poznawaniem słów i przełamywaniem bariery, zagłębisz się w zwyczajach, kuchni, zabytkach i innych elementach krajów włoskojęzycznych.

 

Język włoski metodą bezpośrenią

Sposób nauki oparty jest na konwersacji i wysokiej aktywności kursantów. Poprzez system pytań i odpowiedzi, staramy się umiejętne zmotywować kursantów do mówienia. Podczas zajęc kursanci uczestniczą w dialogach i odpowiadają na pytania z wykorzystaniem słownictwa przyswojonego na zajęciach.

 

 

Intensyfikacja mówienia przekłada się bezpośrednio na wymierne efekty nauki, jak również jej mierzalne rezultaty w postaci płynnie mówiących uczniów.

 

Nasz kurs jezyka włoskiego metodą bezpośrednią pozwoli ci nauczyć się języka włoskiego od podstaw, udoskonalić jego dotychczasową znajomość oraz pokonać wszelkie bariery związane z mówieniem (np. nieśmiałość, obawę przed popełnianiem błędów).

 

Zajęcia odbywają się całkowicie w języku włoskim, co pozwala uczniom na maksymalny kontakt z językiem podczas jednostki lekcyjnej. Język włoski staje się wtedy bliski uczniom, bardziej przyjazny i naturalny.

Materiał, który realizujemy podczas zajęć jest umiejętnie skomponowany tematami i poziomem trudności, tak aby kolejne etapy nauki były ścisle powiązane i  uzupełniały się. Pozwala to przyswoić sobie bogate słownictwo i poprawne konstrukcje.
Lekcje prowadzone są przez lektorów bardzo aktywnie – kursanci nieustannie konwersują z lektorem poznając przy tym nowe słowa i zdania którę łatwo wykorzystać w przyszłości. Lektor na bieżąco koryguje pojawiające się błędy składniowe oraz w wymowie.
W trakcie zajęć opartych na konwersacji kursanci wyrabiają w sobie silny nawyk poprawnego mówienia z użyciem bogatego słownictwa, co jest podstawą swobodnej konwersacji. Zajęcia są tak skonstruowane, aby osiągać olbrzymie postępy w krótkim czasie.

 

 

Nauka włoskiego metodą bezpośrednią jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się języka, efektywnie poszerzyć swoje słownictwo i wyeliminować błędy komunikacyjne. Dzięki intensywnym, ale jednocześnie przyjaznym zajęciom, kursanci rozwijają się językowo w szybkim tempie i z lekcji na lekcję obserwują ogromne postępy.

Metoda bezpośrednia w połączeniu z przyjaznym lektorem pozwala uczniom pokonać nieśmiałość i lęk przed mówieniem w obcym języku, skrępowanie wynikające ze stresu czy zyskać wiarę w własne możliwości. 

 

 

Zapisy
  Prosimy o skorzystanie z Formularza w celu zapisania się na kurs. Z góry dziękujemy za skorzystanie z tej możliwości.

 

 

Lekotrzy języka włoskiego


Kliknij w zdjęcie, aby lepiej ich poznać!

 

 

 

 

Filmy

Kadr z filmu na youtube - Części ciała
Kadr z filmu na youtube - Przymiotniki
Kadr z filmu na youtube - Czasowniki
Kadr z filmu na youtube - Liczby
Kadr z filmu na youtube - Dni tygodnia
Kadr z filmu na youtube - Miesiące
Kadr z filmu na youtube - Zaimki osobowe
Kadr z filmu na youtube - Części ciała
Kadr z filmu na youtube - Zaimki
Kadr z filmu na youtube - Czasownik mówić
Kadr z filmu na youtube - Czasownik mieć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]