Język polski dla obcokrajowców

Zapisy:  Prosimy o skorzystanie z Formularza w celu zapisania się na kurs. Z góry dziękujemy za skorzystanie z tej możliwości.

 

Nasze kursy języka polskiego prowadzimy metodą bezpośrednią. 

 

Sposób nauki oparty jest na konwersacji i wysokiej aktywności kursantów. Staramy się umiejętne zmotywować kursantów do mówienia, uczestniczenia w dialogach i odpowiadania na pytania z wykorzystaniem słownictwa przyswojonego na zajęciach.

 

Intensyfikacja mówienia przekłada się bezpośrednio na wymierne efekty nauki, jak również jej mierzalne rezultaty w postaci płynnie mówiących uczniów. Nasz kurs to optymalny program, dzięki któremu można od podstaw nauczyć się języka obcego, udoskonalić jego znajomość, jak i pokonać bariery związane z mówieniem (szczególnie nieśmiałość, czy obawę przed popełnianiem błędów).

 

Zajęcia odbywają się prawie całkowicie w języku francuskim dzięki temu język francuski staje się bliski uczniom, a przez to bardziej przyjazny i motywujący do aktywności. Materiał realizowany podczas zajęć jest tak skomponowany, że kolejne etapy nauki ściśle się ze sobą wiążą, co pozwala przyswoić sobie bogate słownictwo i poprawne konstrukcje. Lekcje prowadzone są bardzo aktywnie – kursanci poznają nowy materiał i nieustannie konwersują z lektorem, który na bieżąco koryguje pojawiają się błędy. W trakcie zajęć kursanci wyrabiają w sobie silny nawyk poprawnego mówienia z użyciem bogatego słownictwa, co jest podstawą swobodnej konwersacji. Całość prowadzenia zajęć jest uporządkowana i pozwala na osiągnięcie olbrzymich postępów w nauce w krótkim czasie.

 

Nauka polskiego metodą bezpośrednią jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się języka, efektywnie poszerzyć swoje słownictwo i wyeliminować błędy komunikacyjne. Dzięki intensywnym, ale jednocześnie przyjaznym zajęciom, kursanci rozwijają się językowo w tak szybkim tempie, że z lekcji na lekcję obserwują postępy. Metoda bezpośrednia pozwala uczniom pokonać nieśmiałość przed mówieniem w obcym języku, czy skrępowanie wynikające ze stresu podczas rozmaitych rozmów. Forma i zakres zajęć aktywizują kursantów, dzięki czemu korzystają oni z nich efektywnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Filmy

Kadr z filmu na youtube - Czasownik być
Kadr z filmu na youtube - Liczby
Kadr z filmu na youtube - Miesiące
Kadr z filmu na youtube - Dni tygodnia
Kadr z filmu na youtube - Godziny
Kadr z filmu na youtube - Przymiotniki
Kadr z filmu na youtube - Czasowniki
Kadr z filmu na youtube - Zaimki dzierżawcze
Kadr z filmu na youtube - Czasownik mówić
Kadr z filmu na youtube - Czasownik mieć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]