Znaleziono więcej niż jedną stronę z takim samym tytułem, proszę wybierz:

Język rosyjski

Ostatnia aktualizacja: 2018-12-21 17:06:34

KURS OGÓLNY jest dla osób, które chcą nauczyć się mówić, rozumieć i pisać w języku rosyjskim w sposób szybki i przyjemny! Poszerzymy Twoją znajomość języka obcego przy pomocy zajęć opartych na zasadzie pytań i odpowiedzi z zakresu słownictwa wprowadzanego na zajęciach.

 

Dzięki kursowi będziesz w stanie porozmawiać na codzienne tematy, porozumiesz się w sytuacjach, w których do tej pory brakowało Ci słów i lepiej zrozumiesz o czym mówią Rosjanie na co dzień! Wzbogacisz słownictwo z różnych tematów jak np.: mieszkanie, zakupy, rodzina,itp.

 

Prowadzimy także KURS BIZNESOWY z języka rosyjskiego, na którym nauczysz się: mówić, rozumieć i poprawnie czytać rozumieć teksty o tematyce biznesowej, pisać korespondencję potrzebną w  pracy (list, e-mail, raport, notatka, itp.), prowadzić rozmowy telefoniczne z klientami zagranicznymi. Poznasz także przydatne zwroty grzecznościowe, powiedzenia formalne itp.

przejdź do strony »

Język chiński

Ostatnia aktualizacja: 2019-01-02 01:31:19

Lekcje języka chińskiego prowadzone przez tzw. Native'a tj. Fu-lan z Tajwanu.

 

Fu-lan posiada wykształcenie wyższe w nauczaniu języka chińskiego jako drugiego, otrzymane na Tajwanie. Posiada 4 letnie doświadczenie w nauczaniu na polskich uczelniach wyższych, dobrze zna język polski. Dodatkowo jest w stanie porównać język chiński z polskim aby ułatwić nauke. Zajęcia będą prowadzone są głównie w języku polskim z naciskiem na częste powtarzanie chińskich słów, fraz i zdań począwszy od pierwszych zajęć, aby od samegoćwiczyć płynność mówienia, jak również w sposób naturalny przyzwyczaić ucznia do 4 różnych tonacji. Zajęcia bazują na książce "Integrated Chinese" (wiodący materiał naukowy w USA), jak i na różnych zadaniach, aby zapamiętywać jak najwięcej słów już w trakcie lekcji. Na początku zajęcia skupiają się na mówieniu i słuchaniu, a następnie stopniowo zostaną wprowadzone znaki alfabetu chińskiego tak aby nauczyć się czytać. Nauczyciel posiada wiedzę na temat tradycyjnego języka chińskiego, jak i tego w uproszczonej wersji. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego kto wybiera się do Chin czy Tajwanu.  

 

 

przejdź do strony »
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]