Kurs językowy online - plusy

Kursy językowe online to wygodna i skuteczna nauka języka obcego. Pozwala o na na iminięcie wielu popularnych przeszkód, jak odległość czy stres związany z nowym miejscem. Zobacz jakie plusy najczęściej doceniają kursanci. 

Kursy językowe online mają wiele plusów, które pozwalają na rozpoczęcie nauki osobom, które w normalnych warunkach nie mają takiej możliwości. 
Szczególnie małe grupy i zajęcia indywidualne lub w tandemie okazują się równie skuteczne a przy tym wygodne. 
Z własnego doświadczenia i słuchając opinii naszych onlinowych kursantów, wyznaczyliśmy największe plusy kursów językowych online.


1. Oszczędność czasu

Dzięku zajęciom w domu oszczędzasz czas dojazdu do szkoły. Dojaz na zajęcia zajmuje oczywiście mało czasu, kiedy mieszkami blisko miejsca nauki, jednak w przypadku "przebicia się" przez miasto szczególnie w godzinach szczytu to 30min a nawet 1h jazdy w jedną stronę. Ten czas można poświęcieć w domu na powtórzenie materiału lub inne domowe obowiązki.

 

2. Znajome otoczenie i mniejszy stres

Ucząc się języka obcego w domu masz wokół siebie znajome otoczenie. W domu czujemy się często swobodniej i odczuwamy mniejszy stres. Ważne tutaj jest jednak uporządkowanie przestrzeni, aby na widoku nie leżały "niedokończone" projekty, które mogą odwracać Twoją uwagę. Jeśli jednak zasiądziesz do czystego biurka, które dobrze znasz skupienie się na lekcji będzie łatwiejsze. Do tego pod ręką masz ulubioną kawę (chociaż akurat kawy na naszych kursach stacjonarnych także nie brakuje) ;) 

 

3. Niższe ceny i większa dostępność godzin

Zajęcia online zazwyczaj mają niższą cenę niż standardowe zajęcia w sali lekcyjnej. Na takie zajęcia lektor może połączyć się od siebie z domu, dzięki czemu nie musimy mieć dostępnej sali, co pozwala też na lepsze dostosowanie godzin. W naszej szkole pracuje około 20 lektorów, ale mamy 6 sal zajęciowych + filie. Większość osób zainteresowanych jest godzinami popołudniowymi, które ze względu na miejsce możemy zaprosić w ograniczonej ilości. Wykorzytsanie formy online to idealne rozwiązanie sytuacji - przy dostępności lektora, możemy także obniżyć cenę, jeśli nie musimy opłacić z niej wynajmu sali, prądu i innych kosztów. 

4. Obecność w domu

Podczas lekcji najlepiej być samym w pomieszczeniu u nie rozpraszać się domowymi sprawami. Obecność w miejscu zamieszkania ułatwia jednak sytuację kiedy np. czekamy na ważną paczkę od kuriera, zostawiamy rosół na powolne godzinne bulgotanie czy po prostu w pokoju obok mauszek ma popołudniową drzemkę.
Nie sprawdzi to się u osób, które poza nauką liczą po prostu na chwilę wytchnienia od domu i domowych obowiązków.

5. Uczysz się z dowolnego miejsca na ziemi

To plus idealny dla fanów wycieczek i osób, które często wyjeżdzają w celach słóżbowych. Nie przerywasz kursu i nie tracisz lekcji przy każdym wyjeździe z miasta. Wystarczy, że masz ze soba telefon i znajdziesz miejsce z dostępem do interenetu i możesz kontynuować kurs niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Wakacje w grecji, podróż słóżbowa na drugi kraniec Polski, a nawet przeprowadzka nie przerwie twojej nauki! 


Każdy może przekonać się do takiej formy zajęć, szczególnie w obecnych czasach. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja a dodtakowo okres zimowy to dwa powody przemawiające za wygodną nauką bez wychodzenia z domu. W naszej szkole mamy darmowe lekcje pokazowe, dzięki czemu upewnisz się, że taka nauka jest równie skuteczna. 


Zajęcia online to świetna opcja dla osób, które chcą oszczędzać czas, stresują się w nowych miejscach lub po prostu lubią taką formę nauki. Nauka języka online najlepiej sprawdza się w formie indywidualnej, w tandemie lub w mniejszych grupach. Nowoczesna technologia pozwala jednak na dostosowanie takich zajęć nawet do większych grup. 
Dzięki kamerce, głośnikom i mikrofonowi można w pełni uczestniczyć w lekcji widząc, słysząc i odpowiadając na pytania. W obecnych czasach praktycznie każdy laptop ma wbudowane elementy, które pozwolą na taką naukę.

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]