Firmy

Kursy językowe dla firm

kursy biznesowe

 

Jako specjaliści w zakresie nauki języków obcych chcielibyśmy Państwu zaoferować kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, chińskiego i japońskiego.  

Dzięki naszym zajęciom będą Państwo lepiej niż dotychczas mówić i rozumieć w języku obcym i wyrobią w sobie nawyk myślenia w języku obcym. Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się w języku obcym, bo celem naszych kursów jest ośmielenie ucznia do mówienia i wyćwiczenie u niego . Zajęcia prowadzone są Metodą Bezpośrednią/ Callana/ Bezpośredniej Komunikacji polegającą na zadawaniu pytań przez nauczyciela i odpowiadanie na nie przez uczniów, dzięki czemu na zajęciach ćwiczone jest przede wszystkim (85% lekcji) mówienie i rozumienie w języku obcym, a pozostałe 15% zajęć przeznaczone jest na czytanie, pisanie (dyktanda) lub gramatykę.

Zajęcia prowadzone są tylko w języku obcym, a w zrozumieniu nauczyciela oprócz podręcznika pomagą kontekst wypowiadanych zdań. Dzięki tej metodzie uczeń uczy się w 4-krotnie krótszym czasie niż jest to możliwe w innych metodach przy zachowaniu 4 etapów naturalnej nauki (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie).

Szkolenia skierowane są do przedsiębiorców,  pracowników firmy, kierownictwa niższego i wyższego szczebla, kadry zarządzającej.

Od ponad 12 lat prowadzimy kursy językowe w firmach Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że dzięki nam również i Państwo przekonają się, że warto uczyć się języków obcych, a nauka może być przyjemnością.

 

W skrócie:

  1. Zajęcia mają charakter konwersacyjny,
  2. Nasi lektorzy odbywają szkolenia z nauczania języków obcych co przekłada się na jakość oferowanych przez nas kursów,
  3. Oferujemy kursy z tzw. native speaker'ami,
  4. Kursy możemy prowadzić w siedzibie Państwa firmy w uzgodnionych wcześniej terminach,
  5. Częstotliwość spotkań dostosowujemy do Państwa oczekiwań. Jednak by osiągnąć szybkie rezultaty nauki proponujemy spotkania 2 x tygodniu po 90 minut. (3 razy w tygodniu - intensywna nauka)
  6. Nowi uczniowie przed rozpoczęciem kursu powinni zrobić test kwalifikacyjny, który znajduje się na naszej stronie internetowej, zakładka testy.
  7. Każdy kursant otrzymuje od nas Zestaw Ucznia.

Posiadamy akredytację Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

 

 

Zapisy - Formularz

 

 

Kursy językowe z dofinansowaniem 


Od czerwca 2018r. oferujemy kursy językowe z refundacją kosztów od 50% do 80% dla Mikro,Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

 

Jak otrzymać dofinansowanie?

 

 

 

 

 

 

Maksymalne dofinansowanie na przedsiębiorstwo:

– mikroprzedsiębiorstwa – 10 000,00 zł

– małe przedsiębiorstwa – 20 000,00 zł

– średnie przedsiębiorstwa – 30 000,00 zł

 

Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 5 000,00 zł

 

Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:

– mikroprzedsiębiorstwa – 70%

– małe przedsiębiorstwa – 60%

– średnie przedsiębiorstwa – 50%

 

Preferencyjny poziom dofinansowania: + 10%

– pracownicy w wieku 50 lat i więcej;

– pracownicy o niskich kwalifikacjach;

– przedsiębiorstwa wysokiego wzrostu;

– usługi rozwojowe prowadzące do zdobycia kwalifikacji lub polegające na walidacji (ustawa o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji);

– jednakże nie więcej niż 80%.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]