Firmy

Kursy językowe dla firm

 

kursy biznesowe

Jako specjaliści w zakresie nauki języków obcych chcielibyśmy Państwu zaoferować kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, chińskiego i japońskiego.  

Dzięki naszym zajęciom będą Państwo lepiej niż dotychczas mówić i rozumieć w języku obcym i wyrobią w sobie nawyk myślenia w języku obcym. Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się w języku obcym, bo celem naszych kursów jest ośmielenie ucznia do mówienia i wyćwiczenie u niego . Zajęcia prowadzone są Metodą Bezpośrednią/ Callana/ Bezpośredniej Komunikacji polegającą na zadawaniu pytań przez nauczyciela i odpowiadanie na nie przez uczniów, dzięki czemu na zajęciach ćwiczone jest przede wszystkim (85% lekcji) mówienie i rozumienie w języku obcym, a pozostałe 15% zajęć przeznaczone jest na czytanie, pisanie (dyktanda) lub gramatykę.

Zajęcia prowadzone są tylko w języku obcym, a w zrozumieniu nauczyciela oprócz podręcznika pomagą kontekst wypowiadanych zdań. Dzięki tej metodzie uczeń uczy się w 4-krotnie krótszym czasie niż jest to możliwe w innych metodach przy zachowaniu 4 etapów naturalnej nauki (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie).

Szkolenia skierowane są do przedsiębiorców,  pracowników firmy, kierownictwa niższego i wyższego szczebla, kadry zarządzającej.

Od ponad 12 lat prowadzimy kursy językowe w firmach Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że dzięki nam również i Państwo przekonają się, że warto uczyć się języków obcych, a nauka może być przyjemnością.

 

W skrócie:

  • Zajęcia mają charakter konwersacyjny,
  • Nasi lektorzy odbywają szkolenia z nauczania języków obcych co przekłada się na jakość oferowanych przez nas kursów,
  • Oferujemy kursy z tzw. native speaker'ami,
  • Kursy możemy prowadzić w siedzibie Państwa firmy w uzgodnionych wcześniej terminach,
  • Częstotliwość spotkań dostosowujemy do Państwa oczekiwań. Jednak by osiągnąć szybkie rezultaty nauki proponujemy spotkania 2 x tygodniu po 90 minut. (3 razy w tygodniu - intensywna nauka)
  • Nowi uczniowie przed rozpoczęciem kursu powinni zrobić test kwalifikacyjny, który znajduje się na naszej stronie internetowej, zakładka testy.
  • Każdy kursant otrzymuje od nas Zestaw Ucznia.
  • Posiadamy akredytację Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

 

Kursy językowe dla firm z dofinansowaniem 


Od czerwca 2018r. oferujemy kursy językowe z refundacją kosztów od 50% do 80% dla Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Dofinansowania organizowane są przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego w  kolejnych "edycjach". Otrzymanie takiego dofinansowania odbywa sie zatem przez urząd, a my jako szkoła przygotowujemy niezbędną z naszej strony dokumnetację i pomagamy na każdym kroku załatwiania formalności.

 

 

Jak otrzymać dofinansowanie?

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas.

 

Dziewczyny odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą jakie podjąć kroki, aby otrzymać dofinansowanie.

 

732 242 007 

kursy@lingua-pro.pl

 

 

Strona organizatora

 

 

 

 

Dofinansowania do zajęć indywidualnych i grupowych

 

 

Maksymalne dofinansowanie na przedsiębiorstwo:

– mikroprzedsiębiorstwa – 10 000,00 zł

– małe przedsiębiorstwa – 20 000,00 zł

– średnie przedsiębiorstwa – 30 000,00 zł

 

Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 5 000,00 zł

 

Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:

– mikroprzedsiębiorstwa – 70%

– małe przedsiębiorstwa – 60%

– średnie przedsiębiorstwa – 50%

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]