O nas

Lingua Pro to szkoła, która powstała z pasji do języków obcych! Uczymy już od 2006 roku. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, a naszym celem jest nauka języków obcych na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez kompetentnych i wykształconych lektorów oraz Native Speker’ów.

Na kursach panuje miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce. Prowadzimy zajęcia metodą bezpośrednią Direct, nastawioną głównie na konwersacje i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy (lekcja oparta jest w 95% na mówieniu). Czas zajęć przeznaczony jest także na czytanie, pisanie (dyktanda) i gramatykę. Dzięki tak usystematyzowanej metodzie uczeń uczy się w 4-krotnie krótszym czasie z zachowaniem 4 etapów naturalnej nauki. Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się w języku obcym, bowiem ich celem jest wyćwiczenie u kursanta  swobody i płynności wypowiedzi. Mamy doświadczenie oraz odpowiednie podejście do pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe przez Skype, kursy językowe z zakresu słownictwa biznesowego, branżowego czy też kursy wakacyjne oraz tematyczne. Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi tłumaczami.

Ilość zajęć:

  • 40,80 lub 120 spotkań po 50 min, 60 min lub 90 min.

Częstotliwość zajęć:

  • najskuteczniejsze są zajęcia trzy razy w tygodniu po 60 min.
  • równie efektywne są spotkania dwa razy w tygodniu po 90 min.
  • lub zajęcia raz w tygodniu po 90 min. jeżeli odbywają się bardzo regularnie

Jak możesz rozpocząć?

  • zadzwoń lub napisz do nas
  • umów się na test kwalifikujący lub zrób go online
  • ustalimy termin kursu i możesz rozpocząć naukę

Jakie to proste !

Zapisy:
Lingua Pro Leszek Biegała
ul. Królowej Jadwigi 18
(róg ul. Dworcowej i Królowej Jadwigi)
tel. 732 242 007 lub tel. 52 3411134
kursy@lingua-pro.pl